Ciclo

Rede galega de teatros e auditorios

29 de marzo, 10:00

Pazo da Cultura de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

29 de marzo, 12:00

Pazo da Cultura de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

29 de marzo, 18:30

Pazo da Cultura de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

31 de marzo, 18:00

Casa da Cultura do Milladoiro - Ames - A Coruña

31 de marzo, 21:00

Pazo da Cultura de Carballo - Carballo - A Coruña

31 de marzo, 21:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

31 de marzo, 21:00

Casa da Cultura Ramón Martínez López - Boiro - A Coruña

1 de abril, 12:30

Teatro Principal da Estrada - A Estrada - Pontevedra

1 de abril, 18:00

Auditorio da Casa de cultura - Cee - A Coruña

1 de abril, 18:00

Auditorio Municipal Cine Alovi - As Pontes de García Rodríguez - A Coruña

1 de abril, 20:00

Auditorio Municipal de Cedeira - Cedeira - A Coruña

1 de abril, 20:30

Auditorio Municipal Gustavo Freire - Lugo - Lugo

1 de abril, 20:30

Auditorio Municipal Gustavo Freire - Lugo - Lugo

1 de abril, 20:30

Auditorio Municipal Gustavo Freire - Lugo - Lugo

1 de abril, 20:30

Auditorio Municipal Gustavo Freire - Lugo - Lugo

  • Cartel da obra
1 de abril, 21:00

Auditorio Municipal Reveriano Soutullo - Ponteareas - Pontevedra

1 de abril, 21:00

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

1 de abril, 21:30

Centro Cultural e Xuvenil de Muros - Muros - A Coruña

1 de abril, 21:30

Casa da Cultura de Vimianzo - Vimianzo - A Coruña

2 de abril, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

2 de abril, 18:00

Auditorio Municipal - Vigo - Pontevedra

2 de abril, 18:00

Multiusos da Xunqueira - Redondela - Pontevedra

  • Cartel da obra
6 de abril, 20:30

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

7 de abril, 20:00

Casa da Cultura Ramón Martínez López - Boiro - A Coruña

  • Foto de O furancho
7 de abril, 21:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

  • foto serxio Pazos
7 de abril, 21:00

Casa da Cultura de Burela - Burela - Lugo

8 de abril, 18:00

Auditorio Municipal Cine Alovi - As Pontes de García Rodríguez - A Coruña

8 de abril, 18:30

Fórum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

8 de abril, 20:00

Auditorio Municipal de Cedeira - Cedeira - A Coruña

8 de abril, 20:30

Auditorio Gabriel García Márquez - Oleiros - A Coruña

8 de abril, 21:00

Auditorio de Galicia - Santiago de Compostela - A Coruña

9 de abril, 11:30

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

9 de abril, 12:00

Sala Principal do Auditorio de Ourense - Ourense - Ourense

9 de abril, 18:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

9 de abril, 20:00

Casa da Cultura Pintor Lloréns - Sada - A Coruña

15 de abril, 20:30

Auditorio Municipal - O Carballiño - Ourense

16 de abril, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

21 de abril, 12:30

Casa da Cultura de Bertamiráns - Ames - A Coruña

21 de abril, 18:00

Casa da Cultura Pintor Lloréns - Sada - A Coruña

21 de abril, 18:00

Casa da Cultura de Bertamiráns - Ames - A Coruña

21 de abril, 21:00

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

21 de abril, 21:00

Casa da Cultura Ramón Martínez López - Boiro - A Coruña

21 de abril, 21:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

21 de abril, 21:00

Pazo da Cultura de Carballo - Carballo - A Coruña

22 de abril, 18:00

Auditorio da Casa de Cultura - Cee - A Coruña

22 de abril, 19:30

Salón Teatro de Lalín - Lalín - Pontevedra

22 de abril, 20:00

Aula Municipal de Cultura de Betanzos - Betanzos - A Coruña

  • Cartel do espectáculo
22 de abril, 20:00

Auditorio Municipal de Cedeira - Cedeira - A Coruña

22 de abril, 20:30

Centro Cultural e Xuvenil de Muros - Muros - A Coruña

22 de abril, 20:30

Teatro Rosalía Castro - A Coruña - A Coruña

22 de abril, 20:30

Auditorio Gabriel García Márquez - Oleiros - A Coruña

22 de abril, 20:30

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

  • Cartel da obra
22 de abril, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

23 de abril, 18:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

23 de abril, 18:00

Pazo da Cultura de Carballo - Carballo - A Coruña

23 de abril, 19:00

Multiusos da Xunqueira - Redondela - Pontevedra

23 de abril, 19:00

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

25 de abril, 20:30

Auditorio Municipal Gustavo Freire - Lugo - Lugo

  • Monicreques e libro xigante
26 de abril, 12:00

Centro Cultural e Xuvenil de Muros - Muros - A Coruña

  • As fillas bravas
27 de abril, 20:15

Edificio Multiusos de Monforte - Monforte de Lemos - Lugo

28 de abril, 12:30

Casa da Cultura de Bertamiráns - Ames - A Coruña

28 de abril, 19:45

Casa da cultura Ramón Martínez López - Boqueixón - A Coruña

28 de abril, 20:30

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

28 de abril, 21:00

Casa da Cultura de Bertamiráns - Ames - A Coruña

  • Cartel do espectáculo
28 de abril, 21:00

Pazo da Cultura de Carballo - Carballo - A Coruña

28 de abril, 21:00

Auditorio municipal - Vigo - Pontevedra

28 de abril, 21:30

Salón Teatro - Lalín - Pontevedra

29 de abril, 18:00

Casa da Cultura de Cee - Cee - A Coruña

29 de abril, 18:30

Sala Bahía de Foz - Foz - Lugo

  • Cartel do espectáculo
29 de abril, 20:00

Teatro da Beneficencia - Ortigueira - A Coruña

  • Cartel do espectáculo
29 de abril, 20:00

Auditorio Lois Tobío - Gondomar - Pontevedra

29 de abril, 20:30

Auditorio Gabriel García Márquez - Oleiros - A Coruña

29 de abril, 21:00

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

30 de abril, 12:00

Sala Azul do Auditorio Municipal - Ourense - Ourense

30 de abril, 18:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

30 de abril, 20:00

Centro Cultural Avenida - A Rúa - Ourense

2 de maio, 12:00

Centro Cultural e Xuvenil de Muros - Muros - A Coruña

4 de maio, 12:00

Centro Cultural e Xuvenil de Muros - Muros - A Coruña

5 de maio, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

  • Imaxe do espectáculo
5 de maio, 18:00

Casa da Cultura do Milladoiro - Ames - A Coruña

  • O meu avó é mago- Mundo Mandarina
6 de maio, 12:30

Teatro Principal da Estrada - A Estrada - Pontevedra

  • Monicreques e libro xigante
6 de maio, 18:00

Centro Cultural e Xuvenil de Muros - Muros - A Coruña

6 de maio, 20:00

Teatro da Beneficencia - Ortigueira - A Coruña

6 de maio, 20:30

Teatro Coliseo Noela - Noia - A Coruña

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

6 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

7 de maio, 18:00

Pazo da Cultura de Carballo - Carballo - A Coruña

7 de maio, 19:00

Casa da Cultura de Burela - Burela - Lugo

7 de maio, 20:00

Casa da cultura Pintor Lloréns - Sada - A Coruña

10 de maio, 20:30

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

11 de maio, 20:30

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

12 de maio, 21:30

Teatro Principal da Estrada - A Estrada - Pontevedra

13 de maio, 20:30

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

14 de maio, 12:00

Sala principal de Auditorio municipal de Ourense - Ourense - Ourense

16 de maio, 20:30

Teatro Rosalía Castro - A Coruña - A Coruña

17 de maio, 20:30

Teatro Rosalía Castro - A Coruña - A Coruña

19 de maio, 21:00

Teatro municipal Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras - Ourense

19 de maio, 21:30

Salón Teatro de Lalín - Lalín - Pontevedra

20 de maio, 20:00

Auditorio Lois Tobío - Gondomar - Pontevedra

  • Cartel do espectáculo
20 de maio, 20:30

Teatro Rosalía Castro - A Coruña - A Coruña

20 de maio, 21:00

Auditorio Municipal de Cangas - Cangas - Pontevedra

26 de maio, 18:00

Casa da Cultura Pintor Llorens - Sada - A Coruña

26 de maio, 21:00

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

27 de maio, 20:00

Auditorio Municipal de Cedeira - Cedeira - A Coruña

27 de maio, 20:00

Auditorio Municipal de Cedeira - Cedeira - A Coruña

27 de maio, 20:00

Auditorio Municipal de Cedeira - Cedeira - A Coruña

27 de maio, 20:00

Auditorio Municipal de Cedeira - Cedeira - A Coruña

27 de maio, 20:00

Auditorio Municipal de Cedeira - Cedeira - A Coruña

27 de maio, 20:00

Auditorio Municipal de Cedeira - Cedeira - A Coruña

27 de maio, 20:00

Auditorio Municipal de Cedeira - Cedeira - A Coruña

27 de maio, 20:00

Auditorio Municipal de Cedeira - Cedeira - A Coruña

27 de maio, 20:00

Auditorio Municipal de Cedeira - Cedeira - A Coruña

  • foto serxio Pazos
27 de maio, 20:00

Aula Municipal de Cultura de Betanzos - Betanzos - A Coruña

  • Imaxe do espectáculo
28 de maio, 20:00

Auditorio Municipal Reveriano Soutullo - Ponteareas - Pontevedra

  • Cartel do espectáculo
2 de xuño, 18:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

3 de xuño, 20:00

Auditorio Municipal de Cedeira - Cedeira - A Coruña

4 de xuño, 20:00

Casa da cultura Pintor Lloréns - Sada - A Coruña

9 de xuño, 21:00

Teatro Principal de Ourense - Ourense - Ourense

24 de xuño, 20:00

Teatro da Beneficencia - Ortigueira - A Coruña