Ciclo

Rede galega de teatros e auditorios

24 de setembro, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

25 de setembro, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

29 de setembro, 20:00

Teatro Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras - Ourense

29 de setembro, 21:00

Casa da Cultura - Burela - Lugo

30 de setembro, 19:00

Teatro da Beneficencia - Ortigueira - A Coruña

30 de setembro, 20:30

Auditorio Hernán Naval - Ribadeo - Lugo

1 de outubro, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

1 de outubro, 17:00

Multiusos da Xunqueira - Redondela - Pontevedra

1 de outubro, 19:00

Multiusos da Xunqueira - Redondela - Pontevedra

  • Foto de O furancho
5 de outubro, 18:30

Sala Bahía de Foz - Foz - Lugo

5 de outubro, 21:00

Teatro Principal de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

6 de outubro, 18:30

Auditorio Municipal Cine Alovi - As Pontes de García Rodríguez - A Coruña

6 de outubro, 19:30

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

6 de outubro, 20:00

Teatro Municipal de Tui - Tui - Pontevedra

6 de outubro, 21:00

Teatro Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras - Ourense

6 de outubro, 21:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

6 de outubro, 21:30

Centro Cultural e Xuvenil de Muros - Muros - A Coruña

7 de outubro, 12:30

Teatro Principal da Estrada - A Estrada - Pontevedra

7 de outubro, 18:00

Centro Cultural e Xuvenil de Muros - Muros - A Coruña

7 de outubro, 18:30

Sala Bahía - Foz - Lugo

7 de outubro, 20:00

Aula Municipal de Cultura de Betanzos - Betanzos - A Coruña

7 de outubro, 20:00

Pazo da Cultura de Narón - Narón - A Coruña

7 de outubro, 20:00

Auditorio da Xuventude - Cambados - Pontevedra

7 de outubro, 20:00

Multiúsos da Xunqueira - Redondela - Pontevedra

7 de outubro, 20:30

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

7 de outubro, 20:30

Teatro Municipal de Tui - Tui - Pontevedra

7 de outubro, 20:30

Centro Ágora - A Coruña - A Coruña

7 de outubro, 21:00

Pazo da Cultura de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

  • Cinco historias para unha man
8 de outubro, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

8 de outubro, 19:00

Teatro Principal de Ourense - Ourense - Ourense

11 de outubro, 12:00

Auditorio Hernán Naval - Ribadeo - Lugo

  • As fillas bravas
11 de outubro, 21:00

Teatro Principal da Estrada - A Estrada - Pontevedra

12 de outubro, 18:30

Fórum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

13 de outubro, 21:00

Auditorio Municipal Cine Alovi - As Pontes de García Rodríguez - A Coruña

13 de outubro, 21:30

Salón Teatro de Lalín - Lalín - Pontevedra

13 de outubro, 22:00

Praza do Balneario - Arteixo - A Coruña

14 de outubro, 20:00

Auditorio da Xuventude - Cambados - Pontevedra

14 de outubro, 20:30

Teatro da Beneficencia - Ortigueira - A Coruña

14 de outubro, 20:30

Teatro Rosalía Castro - A Coruña - A Coruña

  • O valo
15 de outubro, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

15 de outubro, 18:00

Auditorio Municipal de Narón - Narón - A Coruña

15 de outubro, 19:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

16 de outubro, 10:00

Auditorio Municipal de Narón - Narón - A Coruña

16 de outubro, 12:00

Auditorio Municipal de Narón - Narón - A Coruña

19 de outubro, 20:15

Edificio Multiúsos - Monforte de Lemos - Lugo

20 de outubro, 20:00

Casa da Cultura Ramón Martínez López - Boiro - A Coruña

20 de outubro, 21:00

Teatro Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras - Ourense

20 de outubro, 21:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

20 de outubro, 21:30

Teatro Municipal de Tui - Tui - Pontevedra

20 de outubro, 21:30

Salón Teatro - Lalín - Pontevedra

21 de outubro, 19:00

Teatro Municipal de Tui - Tui - Pontevedra

21 de outubro, 20:00

Multiusos da Xunqueira - Redondela - Pontevedra

21 de outubro, 20:30

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

21 de outubro, 20:30

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

21 de outubro, 21:00

Auditorio Municipal de Vilagarcía de Arousa - Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

22 de outubro, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

  • As fillas bravas
22 de outubro, 19:00

Auditorio da Xuventude - Cambados - Pontevedra

  • De Vacas
22 de outubro, 20:00

Centro Cultural Avenida - A Rúa - Ourense

22 de outubro, 20:30

Auditorio Hernán Naval - Ribadeo - Lugo

22 de outubro, 21:30

Centro Cultural e Xuvenil de Muros - Muros - A Coruña

26 de outubro, 15:30

Edificio Multiusos de Monforte - Monforte de Lemos - Lugo

26 de outubro, 20:30

Sala Bahía de Foz - Foz - Lugo

26 de outubro, 21:00

Teatro Principal de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

27 de outubro, 20:30

Teatro Principal de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

27 de outubro, 20:45

Auditorio do Centro cívico Cultural de Arteixo - Arteixo - A Coruña

27 de outubro, 21:00

Casa da Cultura - Boiro - A Coruña

27 de outubro, 21:00

Teatro Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras - Ourense

28 de outubro, 17:30

Casa da Cultura de Bertamiráns - Ames - A Coruña

28 de outubro, 18:30

Centro Ágora - A Coruña - A Coruña

28 de outubro, 20:00

Casa da Cultura de Cee - Cee - A Coruña

28 de outubro, 20:00

Auditorio da Xuventude - Cambados - Pontevedra

28 de outubro, 20:00

Pazo da Cultura de Narón - Narón - A Coruña

29 de outubro, 12:00

Sala Principal. Auditorio Municipal - Ourense - Ourense

29 de outubro, 18:00

Multiusos da Xunqueira - Redondela - Pontevedra

29 de outubro, 19:00

Teatro Principal de Ourense - Ourense - Ourense

2 de novembro, 10:00

Pazo da Cultura de Narón - Narón - A Coruña

2 de novembro, 12:00

Pazo da Cultura de Narón - Narón - A Coruña

3 de novembro, 10:00

Pazo da Cultura de Narón - Narón - A Coruña

  • Asacocirco
3 de novembro, 18:00

Café Cultural Auriense - Ourense - Ourense

  • Foto de O furancho
3 de novembro, 21:00

Casa da Cultura de Burela - Burela - Lugo

3 de novembro, 21:00

Auditorio Municipal - Vigo - Pontevedra

3 de novembro, 21:30

Teatro Municipal de Tui - Tui - Pontevedra

4 de novembro, 19:00

Teatro Municipal - Tui - Pontevedra

4 de novembro, 20:30

Teatro Pastor Díaz - Viveiro - Lugo

4 de novembro, 20:30

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

  • foto de mircromina
5 de novembro, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

5 de novembro, 18:00

Pazo da Cultura de Narón - Narón - A Coruña

5 de novembro, 20:00

Auditorio Municipal do Carballiño - O Carballiño - Ourense

6 de novembro, 10:00

Pazo da Cultura de Narón - Narón - A Coruña

6 de novembro, 12:00

Pazo da Cultura de Narón - Narón - A Coruña

9 de novembro, 11:30

Fórum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

9 de novembro, 20:15

Edificio Multiúsos - Monforte de Lemos - Lugo

9 de novembro, 21:00

Teatro Principal de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

10 de novembro, 11:30

Fórum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

10 de novembro, 20:00

Casa da Cultura Ramón Martínez López - Boiro - A Coruña

10 de novembro, 20:30

Fórum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

10 de novembro, 21:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

10 de novembro, 21:00

Teatro Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras - Ourense

10 de novembro, 21:00

Casa da Cultura de Burela - Burela - Lugo

11 de novembro, 18:30

Sala Bahía de Foz - Foz - Lugo

11 de novembro, 19:00

Teatro Municipal - Tui - Pontevedra

11 de novembro, 19:00

Auditorio Lois Tobío - Gondomar - Pontevedra

  • Bivalvos
11 de novembro, 20:00

Multiúsos da Xunqueira - Redondela - Pontevedra

11 de novembro, 20:00

Aula Municipal da Cultura - Betanzos - A Coruña

11 de novembro, 20:30

Auditorio Gabriel García Márquez - Oleiros - A Coruña

11 de novembro, 20:30

Teatro Pastor Díaz - Viveiro - Lugo

11 de novembro, 21:00

Auditorio Municipal de Vilagarcía de Arousa - Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

12 de novembro, 18:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

  • Cartel da obra
12 de novembro, 20:30

Auditorio Hernán Naval - Ribadeo - Lugo

14 de novembro, 20:30

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

16 de novembro, 11:30

Teatro Principal de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

16 de novembro, 21:00

Teatro Principal de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

17 de novembro, 20:30

Teatro Rosalía Castro - A Coruña - A Coruña

17 de novembro, 21:00

Teatro Coliseo Noela - Noia - A Coruña

17 de novembro, 21:00

Casa da Cultura Ramón Martínez López - Boiro - A Coruña

17 de novembro, 21:00

Auditorio Municipal - Vigo - Pontevedra

17 de novembro, 21:00

Teatro Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras - Ourense

17 de novembro, 21:30

Teatro Municipal de Tui - Tui - Pontevedra

17 de novembro, 21:30

Salón Teatro de Lalín - Lalín - Pontevedra

18 de novembro, 18:00

Centro Cultural e Xuvenil de Muros - Muros - A Coruña

18 de novembro, 18:00

Teatro Pastor Díaz - Viveiro - Lugo

18 de novembro, 20:30

Auditorio Gabriel García Márquez - Oleiros - A Coruña

18 de novembro, 20:30

Teatro Rosalía Castro - A Coruña - A Coruña

19 de novembro, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

  • Manawee ou a dobre naturaleza feminina Ilustración para conto de Clarissa Pinkola
19 de novembro, 17:30

Auditorio Municipal Hernán Naval - Ribadeo - Lugo

19 de novembro, 18:30

Pazo da Cultura de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

19 de novembro, 19:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

  • Manawee ou a dobre naturaleza feminina Ilustración para conto de Clarissa Pinkola
21 de novembro, 12:00

Teatro Principal da Estrada - A Estrada - Pontevedra

23 de novembro, 20:15

Edificio Multiúsos - Monforte de Lemos - Lugo

24 de novembro, 20:30

Teatro Principal de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

24 de novembro, 21:00

Auditorio Municipal - Vigo - Pontevedra

25 de novembro, 19:00

Teatro Principal - Ourense - Ourense

25 de novembro, 20:00

Pazo da Cultura de Narón - Narón - A Coruña

25 de novembro, 20:30

Auditorio Gabriel García Márquez - Oleiros - A Coruña

25 de novembro, 21:30

Centro cultural e xuvenil de Muros - Muros - A Coruña

26 de novembro, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

26 de novembro, 18:00

Pazo da Cultura de Narón - Narón - A Coruña

26 de novembro, 18:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

27 de novembro, 10:00

Auditorio Municipal de Narón - Narón - A Coruña

27 de novembro, 12:00

Auditorio Municipal de Narón - Narón - A Coruña

28 de novembro, 12:00

Auditorio Municipal de Narón - Narón - A Coruña

1 de decembro, 20:30

Centro Cívico Cultural - Arteixo - A Coruña

1 de decembro, 21:00

Teatro Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras - Ourense

2 de decembro, 20:30

Teatro Pastor Díaz - Viveiro - Lugo

2 de decembro, 21:30

Casa da Cultura de Vimianzo - Vimianzo - A Coruña

3 de decembro, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

3 de decembro, 17:30

Auditorio Municipal Hernán Naval - Ribadeo - Lugo

3 de decembro, 18:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

5 de decembro, 20:30

Teatro Rosalía Castro - A Coruña - A Coruña

6 de decembro, 20:30

Teatro Rosalía Castro - A Coruña - A Coruña

7 de decembro, 21:00

Teatro Principal de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

9 de decembro, 18:30

Sala Bahía de Foz - Foz - Lugo

9 de decembro, 21:00

Auditorio Municipal de Vilagarcía de Arousa - Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

9 de decembro, 21:00

Auditorio Municipal do Carballiño - O Carballiño - Ourense

10 de decembro, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense. Sala Azul - Ourense - Ourense

10 de decembro, 18:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

14 de decembro, 21:00

Teatro Principal - Pontevedra - Pontevedra

15 de decembro, 20:00

Casa da Cultura Ramón Martínez López - Boiro - A Coruña

15 de decembro, 21:00

Teatro Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras - Ourense

16 de decembro, 18:00

Aula Municipal de Cultura de Betanzos - Betanzos - A Coruña

16 de decembro, 18:30

Teatro Pastor Díaz - Viveiro - Lugo

16 de decembro, 19:00

Auditorio Lois Tobío - Gondomar - Pontevedra

16 de decembro, 20:00

Pazo da Cultura de Narón - Narón - A Coruña

16 de decembro, 20:30

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

16 de decembro, 20:30

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

16 de decembro, 21:30

Centro Cultural e Xuvenil - Muros - A Coruña

17 de decembro, 11:30

Auditorio Municipal - O Carballiño - Ourense

17 de decembro, 18:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

17 de decembro, 19:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

22 de decembro, 12:00

Centro Cultural Avenida - A Rúa - Ourense

23 de decembro, 12:00

Auditorio Municipal do Carballiño - O Carballiño - Ourense

23 de decembro, 18:00

Centro Cultural e Xuvenil de Muros - Muros - A Coruña

23 de decembro, 18:00

Aula Municipal de Cultura de Betanzos - Betanzos - A Coruña

26 de decembro, 18:00

Casa da Cultura de Cee - Cee - A Coruña

26 de decembro, 18:00

Pazo da Cultura de Carballo - Carballo - A Coruña

26 de decembro, 19:00

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

26 de decembro, 19:00

Fórum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

27 de decembro, 12:30

Teatro Principal da Estrada - A Estrada - Pontevedra

27 de decembro, 17:00

Teatro Principal de Ourense - Ourense - Ourense

27 de decembro, 18:00

Pazo da Cultura de Carballo - Carballo - A Coruña

27 de decembro, 18:00

Casa da Cultura de Cee - Cee - A Coruña

27 de decembro, 18:30

Sala Bahía - Foz - Lugo

27 de decembro, 19:00

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

27 de decembro, 19:00

Teatro Coliseo Noela - Noia - A Coruña

27 de decembro, 19:00

Teatro Coliseo Noela - Noia - A Coruña

27 de decembro, 19:00

Teatro Coliseo Noela - Noia - A Coruña

27 de decembro, 19:00

Teatro Coliseo Noela - Noia - A Coruña

27 de decembro, 19:00

Teatro Coliseo Noela - Noia - A Coruña

27 de decembro, 19:00

Teatro Coliseo Noela - Noia - A Coruña

27 de decembro, 19:00

Teatro Coliseo Noela - Noia - A Coruña

27 de decembro, 19:00

Teatro Coliseo Noela - Noia - A Coruña

27 de decembro, 19:00

Teatro Coliseo Noela - Noia - A Coruña

27 de decembro, 19:00

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

  • Manawee ou a dobre naturaleza feminina Ilustración para conto de Clarissa Pinkola
28 de decembro, 17:00

Teatro Principal de Ourense - Ourense - Ourense

28 de decembro, 18:00

Casa da Cultura de Cee - Cee - A Coruña

28 de decembro, 18:00

Pazo da Cultura de Carballo - Carballo - A Coruña

28 de decembro, 19:00

Auditorio Lois Tobío - Gondomar - Pontevedra

28 de decembro, 19:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

28 de decembro, 20:30

Teatro Pastor Díaz - Viveiro - Lugo

28 de decembro, 22:15

Edificio Multiusos de Monforte - Monforte de Lemos - Lugo

29 de decembro, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

29 de decembro, 17:00

Teatro Principal de Ourense - Ourense - Ourense

29 de decembro, 17:30

Auditorio Hernán Naval - Ribadeo - Lugo

29 de decembro, 18:00

Pazo da Cultura de Carballo - Carballo - A Coruña

  • Ledicias
29 de decembro, 18:00

Auditorio Casa da Cultura - Cee - A Coruña

29 de decembro, 19:00

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

29 de decembro, 19:00

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

29 de decembro, 19:00

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

29 de decembro, 20:30

Auditorio Municipal Cine Alovi - As Pontes de García Rodríguez - A Coruña

30 de decembro, 18:00

Casa da Cultura de Cee - Cee - A Coruña

30 de decembro, 19:00

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña