Ciclo

Rede galega de música ao vivo

18 de agosto, 23:45

Sala O Muíño - Cervo - Lugo

  • Agoraphobia
18 de agosto, 23:45

Náutico - O Grove - Pontevedra

21 de agosto, 20:00

Náutico - O Grove - Pontevedra

23 de agosto, 23:30

A Ventana - Laxe - A Coruña

29 de agosto, 21:00

La Casa de Arriba - Vigo - Pontevedra

1 de setembro, 23:30

Sala A Ventana - Laxe - A Coruña

9 de setembro, 22:30

Var con Uve - Moaña - Pontevedra

14 de setembro, 22:00

Casa das Crechas - Santiago de Compostela - A Coruña

21 de setembro, 22:30

Garufa Club - A Coruña - A Coruña

22 de setembro, 21:30

Sala Capitol - Santiago de Compostela - A Coruña

22 de setembro, 23:45

Sala O Muíño - Cervo - Lugo

23 de setembro, 20:00

Sala O Naútico - O Grove - Pontevedra

23 de setembro, 22:30

Var con Uve - Moaña - Pontevedra

28 de setembro, 22:00

Casa das Crechas - Santiago de Compostela - A Coruña

29 de setembro, 23:30

Sala Baranda - O Barco de Valdeorras - Ourense

  • Villanueva
29 de setembro, 23:30

Bianco Lounge Bar - Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

30 de setembro, 22:00

Sala Karma - Pontevedra - Pontevedra

30 de setembro, 23:00

Garufa Club - A Coruña - A Coruña

  • La Tronka
6 de outubro, 21:00

La Casa de Arriba - Vigo - Pontevedra

6 de outubro, 22:00

Borriquita de Belém - Santiago de Compostela - A Coruña

6 de outubro, 22:30

Sala Super 8 - Ferrol - A Coruña

  • Los Mecánicos
7 de outubro, 22:00

Bâbâ Bar - A Coruña - A Coruña

7 de outubro, 22:30

Var con Uve - Moaña - Pontevedra

7 de outubro, 23:30

O con do moucho - A Illa de Arousa - Pontevedra

7 de outubro, 23:30

Sala Baranda - O Barco de Valdeorras - Ourense

11 de outubro, 22:30

Filloa Jazz Club - A Coruña - A Coruña

13 de outubro, 21:30

Café Cultural Auriense - Ourense - Ourense

13 de outubro, 22:30

Sala Super 8 - Ferrol - A Coruña

13 de outubro, 23:45

Clavicémbalo - Lugo - Lugo

14 de outubro, 22:00

Sala Karma - Pontevedra - Pontevedra

14 de outubro, 23:00

Forum Celticum - Culleredo - A Coruña

19 de outubro, 21:00

Casa das Crechas - Santiago de Compostela - A Coruña

20 de outubro, 21:30

Café Cultural Auriense - Ourense - Ourense

20 de outubro, 22:00

Bâbâ Bar - A Coruña - A Coruña

20 de outubro, 22:30

Garufa Club - A Coruña - A Coruña

20 de outubro, 23:00

El Contrabajo - Vigo - Pontevedra

20 de outubro, 23:30

Bianco Lounge Bar - Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

20 de outubro, 23:45

Pub Gatos - Melide - A Coruña

21 de outubro, 22:00

Moon Music Club - Santiago de Compostela - A Coruña

21 de outubro, 22:30

SalaSon - Cangas - Pontevedra

21 de outubro, 22:30

Var con Uve - Moaña - Pontevedra

21 de outubro, 23:00

El Contrabajo - Vigo - Pontevedra

21 de outubro, 23:30

O con do moucho - A Illa de Arousa - Pontevedra

21 de outubro, 23:45

Café Bar Cultural Roi Xordo - Allariz - Ourense

26 de outubro, 21:00

Casa das Crechas - Santiago de Compostela - A Coruña

26 de outubro, 22:00

Sala A Borriquita de Belem - Santiago de Compostela - A Coruña

27 de outubro, 23:30

Bianco Lounge Bar - Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

28 de outubro, 21:30

Café Cultural Auriense - Ourense - Ourense

3 de novembro, 22:00

Borriquita de Belém - Santiago de Compostela - A Coruña

3 de novembro, 23:30

Sala Baranda - O Barco de Valdeorras - Ourense

3 de novembro, 23:45

Pub Gatos - Melide - A Coruña

4 de novembro, 21:00

La Casa de Arriba - Vigo - Pontevedra

  • Dakidarría
4 de novembro, 21:30

Café Cultural Auriense - Ourense - Ourense

4 de novembro, 22:30

Moon Music Club - Santiago de Compostela - A Coruña

5 de novembro, 20:30

SalaSon - Cangas - Pontevedra

  • Dakidarría
5 de novembro, 23:45

Aturuxo Bar - Bueu - Pontevedra

9 de novembro, 22:30

Filloa Jazz Club - A Coruña - A Coruña

10 de novembro, 21:00

La Casa de Arriba - Vigo - Pontevedra

10 de novembro, 22:00

Sala Karma - Pontevedra - Pontevedra

10 de novembro, 23:30

Sala Baranda - O Barco de Valdeorras - Ourense

10 de novembro, 23:30

A Fundación - Melide - A Coruña

11 de novembro, 22:30

La Fábrica de Chocolate - Vigo - Pontevedra

11 de novembro, 23:45

Café Bar Cultural Roi Xordo - Allariz - Ourense

  • Villanueva
17 de novembro, 21:00

La Casa de Arriba - Vigo - Pontevedra

17 de novembro, 21:30

Café cultural Auriense - Ourense - Ourense

17 de novembro, 22:00

Moon Music Club - Santiago de Compostela - A Coruña

17 de novembro, 22:30

Sala Super 8 - Ferrol - A Coruña

18 de novembro, 21:00

La Casa de Arriba - Vigo - Pontevedra

18 de novembro, 22:00

Sala Karma - Pontevedra - Pontevedra

18 de novembro, 23:00

Forum Celticum - Culleredo - A Coruña

18 de novembro, 23:30

O Con do Moucho - A Illa de Arousa - Pontevedra

  • La Tronka
18 de novembro, 23:30

La Iguana Club - Vigo - Pontevedra

24 de novembro, 21:00

La Casa de Arriba - Vigo - Pontevedra

24 de novembro, 21:30

Moon Music Club - Santiago de Compostela - A Coruña

24 de novembro, 23:30

A Fundación - Melide - A Coruña

  • Agoraphobia
25 de novembro, 23:00

Forum Celticum - Culleredo - A Coruña

25 de novembro, 23:45

Sala O Muíño - Cervo - Lugo

26 de novembro, 22:30

SalaSon - Cangas - Pontevedra

28 de novembro, 22:00

Borriquita de Belém - Santiago de Compostela - A Coruña

30 de novembro, 21:30

Sala Sónar - Santiago de Compostela - A Coruña

1 de decembro, 21:30

Café Cultural Auriense - Ourense - Ourense

  • Agoraphobia
1 de decembro, 22:00

Sala Sónar - Santiago de Compostela - A Coruña

1 de decembro, 22:30

La Fábrica de Chocolate - Vigo - Pontevedra

2 de decembro, 22:30

SalaSon - Cangas - Pontevedra

  • Agoraphobia
2 de decembro, 22:30

La Fábrica de Chocolate - Vigo - Pontevedra

6 de decembro, 22:30

Filloa Jazz Club - A Coruña - A Coruña

8 de decembro, 21:30

Café cultural Auriense - Ourense - Ourense

  • Agoraphobia
8 de decembro, 23:30

Bianco Lounge Bar - Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

8 de decembro, 23:30

A Fundación - Melide - A Coruña

  • Agoraphobia
9 de decembro, 22:30

Sala Super 8 - Ferrol - A Coruña

9 de decembro, 23:45

O con do moucho - A Illa de Arousa - Pontevedra

9 de decembro, 23:45

Sala O Muíño - Cervo - Lugo

15 de decembro, 23:30

A Fundación - Melide - A Coruña

  • Agoraphobia
15 de decembro, 23:30

Sala Baranda - O Barco de Valdeorras - Ourense

  • Agoraphobia
16 de decembro, 22:00

Sala Karma - Pontevedra - Pontevedra

  • La Tronka
16 de decembro, 22:30

La Fábrica de Chocolate - Vigo - Pontevedra

22 de decembro, 23:00

El Contrabajo - Vigo - Pontevedra

  • Villanueva
28 de decembro, 23:00

Sala Karma - Pontevedra - Pontevedra

30 de decembro, 21:30

Café Cultural Auriense - Ourense - Ourense

  • Los Mecánicos
31 de decembro, 23:45

Garufa Club - A Coruña - A Coruña