Ciclo

Rede galega de música ao vivo

  • Aló Django
20 de xaneiro, 22:30

La Pecera - Vigo - Pontevedra

25 de xaneiro, 21:00

Casa das Crechas - Santiago de Compostela - A Coruña

  • Imaxe: Facebook de Marcos Teira
25 de xaneiro, 22:00

Garufa Club - A Coruña - A Coruña

26 de xaneiro, 22:00

La Fábrica de chocolate - Vigo - Pontevedra

26 de xaneiro, 22:30

Sala La Pecera - Vigo - Pontevedra

  • Dakidarría
26 de xaneiro, 23:45

Pub Gatos - Melide - A Coruña

27 de xaneiro, 22:00

La Fábrica de Chocolate - Vigo - Pontevedra

  • Dakidarría
27 de xaneiro, 23:15

Sala Baranda - O Barco de Valdeorras - Ourense

30 de xaneiro, 22:00

Borriquita de Belem - Santiago de Compostela - A Coruña

2 de febreiro, 18:30

Casa da Cultura Pintor Lloréns - Sada - A Coruña

3 de febreiro, 22:00

BâBâ Bar - A Coruña - A Coruña

8 de febreiro, 22:00

Borriquita de Belém - A Coruña - A Coruña

8 de febreiro, 23:00

Club Clavicémabalo - Lugo - Lugo

  • Dakidarría
9 de febreiro, 22:30

Sala Super 8 - Ferrol - A Coruña

16 de febreiro, 22:30

Sala La Pecera - Vigo - Pontevedra

16 de febreiro, 22:30

Sala Super 8 - Ferrol - A Coruña

16 de febreiro, 23:45

Pub Gatos - Melide - A Coruña

17 de febreiro, 23:30

A Ventana - Laxe - A Coruña

23 de febreiro, 22:30

Sala Super 8 - Ferrol - A Coruña

23 de febreiro, 22:30

Bianco Lounge Bar - Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

23 de febreiro, 23:30

A Fundación - Melide - A Coruña

24 de febreiro, 22:00

Moon Music - Santiago de Compostela - A Coruña

24 de febreiro, 22:30

Sala Super 8 - Ferrol - A Coruña

27 de febreiro, 22:00

Borriquita de Belém - Santiago de Compostela - A Coruña

2 de marzo, 22:30

Sala Super 8 - Ferrol - A Coruña

2 de marzo, 22:30

La Pecera - Vigo - Pontevedra

2 de marzo, 23:45

Pub Gatos - Melide - A Coruña

3 de marzo, 22:30

Var con Uve - Moaña - Pontevedra

7 de marzo, 22:00

Garufa Club - A Coruña - A Coruña

8 de marzo, 22:00

Borriquita de Belém - Santiago de Compostela - A Coruña

9 de marzo, 22:00

Moon Music Club - Santiago de Compostela - A Coruña

9 de marzo, 22:30

Sala Bianco Sama - Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

9 de marzo, 22:30

Garufa Club - A Coruña - A Coruña

9 de marzo, 23:30

A Pousada das Ánimas - Boiro - A Coruña

9 de marzo, 23:45

Pub Gatos - Melide - A Coruña

10 de marzo, 23:00

El Contrabajo - Vigo - Pontevedra

13 de marzo, 22:00

Borriquita de Belém - Santiago de Compostela - A Coruña

  • Dakidarría
15 de marzo, 22:00

La Fábrica de Chocolate - Vigo - Pontevedra

16 de marzo, 23:30

A Ventana - Laxe - A Coruña

17 de marzo, 22:30

Var con Uve - Moaña - Pontevedra

18 de marzo, 20:00

A Pousada das Ánimas - Boiro - A Coruña

22 de marzo, 21:00

Casa das Crechas - Santiago de Compostela - A Coruña

23 de marzo, 22:30

Sala Super 8 - Ferrol - A Coruña

23 de marzo, 23:30

A Pousada das Ánimas - Boiro - A Coruña

23 de marzo, 23:30

A Fundación - Melide - A Coruña

23 de marzo, 23:30

A Ventana - Laxe - A Coruña

24 de marzo, 23:30

Sala Baranda - O Barco de Valdeorras - Ourense

24 de marzo, 23:45

Pub Gatos - Melide - A Coruña

29 de marzo, 21:00

Casa das Crechas - Santiago de Compostela - A Coruña

29 de marzo, 23:30

A Ventana - Laxe - A Coruña

30 de marzo, 23:45

Pub Gatos - Melide - A Coruña

31 de marzo, 22:00

Sala Garufa - A Coruña - A Coruña

5 de abril, 22:00

La Fábrica de Chocolate - Vigo - Pontevedra

6 de abril, 22:00

Moon Music Club - Santiago de Compostela - A Coruña

6 de abril, 22:00

Sala Garufa - A Coruña - A Coruña

6 de abril, 23:00

El Contrabajo - Vigo - Pontevedra

6 de abril, 23:30

A Ventana - Laxe - A Coruña

  • Agoraphobia
6 de abril, 23:30

A Fundación - Melide - A Coruña

7 de abril, 20:30

Naútico - O Grove - Pontevedra

7 de abril, 21:30

Borriquita de Belém - Santiago de Compostela - A Coruña

7 de abril, 22:00

La Fábrica de Chocolate - Vigo - Pontevedra

  • Agoraphobia
7 de abril, 22:30

Salasón - Cangas - Pontevedra

8 de abril, 20:00

A Pousada das Ánimas - Boiro - A Coruña

11 de abril, 22:00

Filloa Jazz Club - A Coruña - A Coruña

13 de abril, 22:30

Sala Baranda - O Barco de Valdeorras - Ourense

  • Directo de Sumrrá
13 de abril, 22:30

Sala Super 8 - Ferrol - A Coruña

13 de abril, 23:30

Club Clavicémbalo - Lugo - Lugo

13 de abril, 23:30

A Fundación - Melide - A Coruña

14 de abril, 22:30

Sala La Pecera - Vigo - Pontevedra

  • AAF60 en concerto
14 de abril, 22:30

VAr con Uve - Moaña - Pontevedra

14 de abril, 23:45

Pub Gatos - Melide - A Coruña

15 de abril, 20:00

A Pousada das Ánimas - Boiro - A Coruña

  • Dakidarría
20 de abril, 22:00

Moon Music - Santiago de Compostela - A Coruña

  • Agoraphobia
20 de abril, 22:30

Sala Super 8 - Ferrol - A Coruña

20 de abril, 23:45

Pub Gatos - Melide - A Coruña

21 de abril, 21:30

Var con Uve - Moaña - Pontevedra

21 de abril, 22:30

Sala La Pecera - Vigo - Pontevedra

  • Dakidarría
21 de abril, 22:30

SalaSon - Cangas - Pontevedra

  • AAF60 en concerto
21 de abril, 23:00

El Contrabajo - Vigo - Pontevedra

  • Imaxe: Facebook de Marcos Teira
21 de abril, 23:30

A Pousada das Ánimas - Boiro - A Coruña

24 de abril, 22:00

Bâbâ Bar - A Coruña - A Coruña

24 de abril, 23:30

Sala Baranda - O Barco de Valdeorras - Ourense

27 de abril (hora sen determinar)

Club Clavicémabalo - Lugo - Lugo

27 de abril, 22:00

Café-concerto Jazz Filloa - A Coruña - A Coruña

27 de abril, 22:00

Arca da Noe - Vilar de Santos - Ourense

27 de abril, 22:30

SalaSon - Cangas - Pontevedra

27 de abril, 22:30

Sala Super 8 - Ferrol - A Coruña

28 de abril, 21:30

Borriquita de Belem - Santiago de Compostela - A Coruña

28 de abril, 22:00

Arca de Noé - Vilar de Santos - Ourense

28 de abril, 22:30

Var con Uve - Moaña - Pontevedra

28 de abril, 22:30

SalaSon - Cangas - Pontevedra

  • Aló Django
30 de abril (hora sen determinar)

Club Clavicémbalo - Lugo - Lugo

30 de abril, 22:00

La Fábrica de Chocolate - Vigo - Pontevedra

3 de maio, 22:00

Borriquita de Belém - Santiago de Compostela - A Coruña

4 de maio, 22:00

Moon Music Club - Santiago de Compostela - A Coruña

4 de maio, 22:00

La Fábrica de Chocolate - Vigo - Pontevedra

4 de maio, 23:30

Sala Baranda - O Barco de Valdeorras - Ourense

5 de maio, 22:00

Sala Arca de Noé - Vilar de Santos - Ourense

5 de maio, 23:30

A Pousada das Ánimas - Boiro - A Coruña

5 de maio, 23:45

Clavicémbalo - Lugo - Lugo

6 de maio, 22:30

La Pecera - Vigo - Pontevedra

  • Directo de Sumrrá
11 de maio, 23:00

El Contrabajo - Vigo - Pontevedra

11 de maio, 23:30

A Pousada das Ánimas - Boiro - A Coruña

11 de maio, 23:30

A Fundación - Melide - A Coruña

11 de maio, 23:30

Sala Baranda - O Barco de Valdeorras - Ourense

12 de maio (hora sen determinar)

Club Clavicémbalo - Lugo - Lugo

12 de maio, 20:30

A Arca da Noe - Vilar de Santos - Ourense

13 de maio, 20:00

A Pousada das Ánimas - Boiro - A Coruña

15 de maio, 22:00

Borriquita de Belém - Santiago de Compostela - A Coruña

16 de maio, 22:00

La Fábrica de Chocolate - Vigo - Pontevedra

16 de maio, 22:00

Filloa Jazz Club - A Coruña - A Coruña

18 de maio (hora sen determinar)

Pub Gatos - Melide - A Coruña

18 de maio, 22:00

Club Clavicémbalo - Lugo - Lugo

18 de maio, 22:00

BâBâ Bar - A Coruña - A Coruña

18 de maio, 22:00

La Fábrica de Chocolate - Vigo - Pontevedra

18 de maio, 23:30

A Ventana - Laxe - A Coruña

19 de maio, 20:30

Náutico - O Grove - Pontevedra

19 de maio, 22:00

Arca da Noe - Vilar de Santos - Ourense

19 de maio, 23:30

A Pousada das Ánimas - Boiro - A Coruña

19 de maio, 23:45

Pub Gatos - Melide - A Coruña

26 de maio, 20:30

Naútico - O Grove - Pontevedra

26 de maio, 22:30

Var con Uve - Moaña - Pontevedra

1 de xuño (hora sen determinar)

Pub Gatos - Melide - A Coruña

1 de xuño, 22:00

Bâbâ Bar - A Coruña - A Coruña

1 de xuño, 23:30

A Fundación - Melide - A Coruña

2 de xuño, 20:30

Naútico - O Grove - Pontevedra

2 de xuño, 22:30

Var con Uve - Moaña - Pontevedra

6 de xuño, 22:00

Filloa Jazz Club - A Coruña - A Coruña

8 de xuño, 22:00

La Fábrica de Chocolate - Vigo - Pontevedra

8 de xuño, 23:30

A Ventana - Laxe - A Coruña

8 de xuño, 23:45

Clavicémbalo - Lugo - Lugo

  • Agoraphobia
9 de xuño, 20:30

Naútico - O Grove - Pontevedra

9 de xuño, 22:30

Salason - Cangas - Pontevedra

15 de xuño, 22:00

Bâbâ Bar - A Coruña - A Coruña

15 de xuño, 23:30

A Fundación - Melide - A Coruña

16 de xuño, 22:00

Arca da Noe - Vilar de Santos - Ourense

16 de xuño, 22:30

Var con Uve - Moaña - Pontevedra

16 de xuño, 23:45

Clavicémbalo - Lugo - Lugo

23 de xuño, 20:30

Náutico - O Grove - Pontevedra

  • Aló Django
23 de xuño, 22:00

Naútico - O Grove - Pontevedra

29 de xuño, 23:30

A Ventana - Laxe - A Coruña

30 de xuño, 20:30

Naútico - O Grove - Pontevedra