Ciclo

Cultura no Camiño

19 de agosto, 20:00

Anfiteatro da Praia Fluvial de San Clodio - Ribas de Sil - Lugo

19 de agosto, 21:00

Casa da Cultura - Trabada - Lugo

20 de agosto, 16:00

Edificio multiusos - A Mezquita - Ourense

20 de agosto, 21:00

Praza do concello - A Mezquita - Ourense

22 de agosto, 19:30

Praza da Quintana - Santiago de Compostela - A Coruña

22 de agosto, 23:00

Praza do concello - Baiona - Pontevedra

24 de agosto, 12:00

Praza do Centro Social - Boiro - A Coruña

24 de agosto, 20:00

Centro cultural municipal - Rodeiro - Pontevedra

24 de agosto, 21:00

Casa da Cultura - Palas de Rei - Lugo

24 de agosto, 22:00

Explanada de Gontán - Abadín - Lugo

25 de agosto, 11:00

Carreira de San Mauro - Negreira - A Coruña

25 de agosto, 16:00

Carballeira de Meixaboi - Guntín - Lugo

26 de agosto, 18:00

Lousada - Guntín - Lugo

26 de agosto, 20:00

Zona recreatriva de Vences - Monterrei - Ourense

26 de agosto, 20:00

Praza da Constitución - Cee - A Coruña

26 de agosto, 21:00

Panxón - Nigrán - Pontevedra

27 de agosto, 17:45

Auditorio Carmen Estévez - Vilalba - Lugo

27 de agosto, 20:00

Praza da Constitución - Cee - A Coruña

28 de agosto, 18:00

Explanada de Gontán - Abadín - Lugo

28 de agosto, 20:00

Praza da Constitución - Cee - A Coruña

29 de agosto, 12:00

Praza do concello - Meaño - Pontevedra

29 de agosto, 19:30

Praza da Quintana - Santiago de Compostela - A Coruña

  • foto
29 de agosto, 20:00

Praza da Constitución - Cee - A Coruña

30 de agosto, 19:00

Exterior da piscina municipal - Oroso - A Coruña

30 de agosto, 22:30

Praza de San Martiño - Ourense - Ourense

  • Sesión de contos
31 de agosto, 11:30

Pazo da Crega. San Antoniño - Barro - Pontevedra

31 de agosto, 19:30

Praza da Quintana - Santiago de Compostela - A Coruña

31 de agosto, 22:00

Exteriores do Pazo de Mos - Mos - Pontevedra

31 de agosto, 23:00

Exteriores do Pazo de Mos - Mos - Pontevedra

1 de setembro, 20:00

Paseo do Malecón - Sarria - Lugo

1 de setembro, 22:00

Piscina municipal de Carral - Carral - A Coruña

  • Píscore
2 de setembro, 18:00

Auditorio da Azucreira - Portas - Pontevedra

2 de setembro, 19:00

Paseo do Malecón - Sarria - Lugo

2 de setembro, 19:00

Campo do río de Pontedelesma - Boqueixón - A Coruña

  • Foto de Guezos
6 de setembro, 22:00

Praza de San Martiño - Ourense - Ourense

7 de setembro, 21:00

Praza Isaac Díaz Pardo - Oroso - A Coruña

7 de setembro, 22:00

Praza do Reló - A Guarda - Pontevedra

8 de setembro, 12:30

Campo da Feira - Carral - A Coruña

  • Mago Richard
8 de setembro, 17:00

Alameda - A Fonsagrada - Lugo

8 de setembro, 19:00

Auditorio Municipal - Ribeira - A Coruña

  • Portada do libro
8 de setembro, 19:00

Praza do Concello - Meaño - Pontevedra

8 de setembro, 22:00

Centro Cultural - Pontecesures - Pontevedra

9 de setembro, 18:00

Praza de Baamonde - Begonte - Lugo

9 de setembro, 19:00

Praza de Constitución - Fisterra - A Coruña

  • Dani García
10 de setembro, 18:00

Salón de actos da Casa da Xuventude - Mondoñedo - Lugo

13 de setembro, 20:00

Praza de San Martiño - Ourense - Ourense

  • Sesión de contos
14 de setembro, 18:00

Biblioteca municipal - Sober - Lugo

14 de setembro, 19:00

Praza Circular dos Tilos - Teo - A Coruña

14 de setembro, 20:30

Centro cultural de Mougás - Oia - Pontevedra

14 de setembro, 20:30

Edificio de Servizos Múltiples - Culleredo - A Coruña

15 de setembro, 18:00

Praza do Toural - Sober - Lugo

15 de setembro, 19:00

Fórum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

15 de setembro, 23:30

Praza do concello - Palas de Rei - Lugo

  • Maxia pola igualdade
21 de setembro, 13:00

Centro sociocultural Luis Seoane - O Pino - A Coruña

21 de setembro, 18:00

Polideportivo - San Cibrao das Viñas - Ourense

22 de setembro, 19:00

Fórum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

22 de setembro, 20:00

Casa Habanera - Guitiriz - Lugo

22 de setembro, 20:00

Auditorio da Xunqueira - Redondela - Pontevedra

22 de setembro, 20:00

Auditorio Municipal - Chantada - Lugo

23 de setembro, 12:00

Praza do Camiño - Caldas de Reis - Pontevedra

  • Actuación da Fanfarria
23 de setembro, 18:00

Na rúa - Paradela - Lugo

27 de setembro, 21:30

Centro Cultural Municipal - Rodeiro - Pontevedra

28 de setembro, 12:00

C..E.I.P de Présaras - Vilasantar - A Coruña

28 de setembro, 13:00

Casa da Cultura - Mazaricos - A Coruña

28 de setembro, 18:00

Polideportivo - San Cibrao das Viñas - Ourense

  • Cartel do espectáculo
29 de setembro, 18:00

Salón de actos do Centro sociocultural - A Guarda - Pontevedra

29 de setembro, 19:00

Fórum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

  • Maxia pola igualdade
29 de setembro, 19:30

Auditorio municipal - Catoira - Pontevedra

29 de setembro, 20:30

Salón de actos da Casa da cultura - Lourenzá - Lugo

29 de setembro, 21:00

Auditorio Manuel Dopazo (Bandeira) - Silleda - Pontevedra

30 de setembro, 18:00

Casa da Cultura de Camporrapado - Boqueixón - A Coruña

  • Os fabulosos Cleaners
30 de setembro, 18:30

Auditorio Municipal - Caldas de Reis - Pontevedra

30 de setembro, 18:30

Casa da Cultura - Neda - A Coruña

30 de setembro, 19:00

Auditorio Municipal - Valga - Pontevedra

30 de setembro, 20:30

Edificio de Servizos Múltiples - Culleredo - A Coruña