Ciclo

Rede galega de teatros e auditorios

  • Manawee o la doble naturaleza femenina Ilustración para cuento de Clarissa Pinkola
21 de noviembre, 12:00

Teatro Principal da Estrada - A Estrada - Pontevedra

23 de noviembre, 20:15

Edificio Multiúsos - Monforte de Lemos - Lugo

24 de noviembre, 20:30

Teatro Principal de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

24 de noviembre, 21:00

Auditorio Municipal - Vigo - Pontevedra

25 de noviembre, 19:00

Teatro Principal - Ourense - Ourense

25 de noviembre, 20:00

Pazo da Cultura de Narón - Narón - A Coruña

25 de noviembre, 20:30

Auditorio Gabriel García Márquez - Oleiros - A Coruña

25 de noviembre, 21:30

Centro cultural e xuvenil de Muros - Muros - A Coruña

26 de noviembre, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

26 de noviembre, 18:00

Pazo da Cultura de Narón - Narón - A Coruña

26 de noviembre, 18:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

27 de noviembre, 10:00

Auditorio Municipal de Narón - Narón - A Coruña

27 de noviembre, 12:00

Auditorio Municipal de Narón - Narón - A Coruña

28 de noviembre, 12:00

Auditorio Municipal de Narón - Narón - A Coruña

1 de diciembre, 20:30

Centro Cívico Cultural - Arteixo - A Coruña

1 de diciembre, 21:00

Teatro Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras - Ourense

2 de diciembre, 20:30

Teatro Pastor Díaz - Viveiro - Lugo

2 de diciembre, 21:30

Casa da Cultura de Vimianzo - Vimianzo - A Coruña

3 de diciembre, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

3 de diciembre, 17:30

Auditorio Municipal Hernán Naval - Ribadeo - Lugo

3 de diciembre, 18:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

5 de diciembre, 20:30

Teatro Rosalía Castro - A Coruña - A Coruña

6 de diciembre, 20:30

Teatro Rosalía Castro - A Coruña - A Coruña

7 de diciembre, 21:00

Teatro Principal de Pontevedra - Pontevedra - Pontevedra

9 de diciembre, 18:00

Aula Municipal de Cultura de Betanzos - Betanzos - A Coruña

9 de diciembre, 18:30

Sala Bahía de Foz - Foz - Lugo

9 de diciembre, 21:00

Auditorio Municipal de Vilagarcía de Arousa - Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

9 de diciembre, 21:00

Biblioteca Pública Municipal do Carballiño - O Carballiño - Ourense

10 de diciembre, 12:00

Auditorio Municipal de Ourense. Sala Azul - Ourense - Ourense

10 de diciembre, 18:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

14 de diciembre, 21:00

Teatro Principal - Pontevedra - Pontevedra

15 de diciembre, 20:00

Casa da Cultura Ramón Martínez López - Boiro - A Coruña

15 de diciembre, 21:00

Teatro Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras - Ourense

16 de diciembre, 18:30

Teatro Pastor Díaz - Viveiro - Lugo

16 de diciembre, 19:00

Auditorio Lois Tobío - Gondomar - Pontevedra

16 de diciembre, 19:00

Teatro da Beneficencia - Ortigueira - A Coruña

16 de diciembre, 20:00

Pazo da Cultura de Narón - Narón - A Coruña

16 de diciembre, 20:30

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

16 de diciembre, 20:30

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

16 de diciembre, 21:00

Teatro Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras - Ourense

16 de diciembre, 21:30

Centro Cultural e Xuvenil - Muros - A Coruña

17 de diciembre, 12:00

Auditorio Municipal do Carballiño - O Carballiño - Ourense

17 de diciembre, 18:00

Auditorio Municipal de Vigo - Vigo - Pontevedra

17 de diciembre, 19:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

22 de diciembre, 12:00

Centro Cultural Avenida - A Rúa - Ourense

23 de diciembre, 11:30

Auditorio Municipal - O Carballiño - Ourense

  • Os fabulosos Cleaners
23 de diciembre, 18:00

Centro Cultural e Xuvenil de Muros - Muros - A Coruña

23 de diciembre, 18:00

Aula Municipal de Cultura de Betanzos - Betanzos - A Coruña

26 de diciembre, 18:00

Casa da Cultura de Cee - Cee - A Coruña

26 de diciembre, 18:00

Pazo da Cultura de Carballo - Carballo - A Coruña

26 de diciembre, 19:00

Fórum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

26 de diciembre, 20:30

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

27 de diciembre, 12:00

Teatro Principal de Ourense - Ourense - Ourense

27 de diciembre, 17:00

Teatro Principal de Ourense - Ourense - Ourense

27 de diciembre, 18:00

Casa da Cultura de Cee - Cee - A Coruña

27 de diciembre, 18:00

Pazo da Cultura de Carballo - Carballo - A Coruña

27 de diciembre, 18:30

Sala Bahía - Foz - Lugo

27 de diciembre, 19:00

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

27 de diciembre, 19:00

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

27 de diciembre, 19:00

Teatro Coliseo Noela - Noia - A Coruña

  • Manawee o la doble naturaleza femenina Ilustración para cuento de Clarissa Pinkola
28 de diciembre, 17:00

Teatro Principal de Ourense - Ourense - Ourense

28 de diciembre, 18:00

Pazo da Cultura de Carballo - Carballo - A Coruña

28 de diciembre, 18:00

Casa da Cultura de Cee - Cee - A Coruña

28 de diciembre, 19:00

Auditorio Municipal de Ourense - Ourense - Ourense

28 de diciembre, 19:00

Auditorio Lois Tobío - Gondomar - Pontevedra

28 de diciembre, 20:15

Edificio Multiusos de Monforte - Monforte de Lemos - Lugo

28 de diciembre, 20:30

Teatro Pastor Díaz - Viveiro - Lugo

29 de diciembre, 17:00

Teatro Principal de Ourense - Ourense - Ourense

29 de diciembre, 17:30

Auditorio Hernán Naval - Ribadeo - Lugo

  • Ledicias
29 de diciembre, 18:00

Audirorio Casa da Cultura - Cee - A Coruña

29 de diciembre, 18:00

Pazo da Cultura de Carballo - Carballo - A Coruña

29 de diciembre, 19:00

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

29 de diciembre, 19:00

Teatro Jofre - Ferrol - A Coruña

29 de diciembre, 19:00

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

29 de diciembre, 20:30

Auditorio Municipal Cine Alovi - As Pontes de García Rodríguez - A Coruña

30 de diciembre, 17:00

Multiusos da Xunqueira - Redondela - Pontevedra

30 de diciembre, 18:00

Casa da Cultura de Cee - Cee - A Coruña

30 de diciembre, 19:00

Forum Metropolitano - A Coruña - A Coruña