Cultura no Camiño

22 de maio, 18:00

Auditorio municipal Edificio Multiusos - Santa Comba - A Coruña

24 de maio, 12:00

Teatro Elma - A Pobra do Caramiñal - A Coruña

25 de maio, 19:00

Auditorio Constante Liste - Teo - A Coruña

25 de maio, 20:30

Teatro Elma - A Pobra do Caramiñal - A Coruña

25 de maio, 20:30

Casa da Cultura - Neda - A Coruña

26 de maio, 11:30

Biblioteca Municipal - Santa Comba - A Coruña

26 de maio, 17:00

Local Cultural - Vilasantar - A Coruña

26 de maio, 20:00

Multiusos do concello - O Incio - Lugo

  • Os fabulosos Cleaners
26 de maio, 20:00

Auditorio Municipal - Chantada - Lugo

27 de maio, 17:00

Auditorio da Azucreira - Portas - Pontevedra

1 de xuño, 21:00

Círculo recreativo cultural - O Porriño - Pontevedra

  • Oink! Oink! Oink! Somos os tres porquiños
2 de xuño, 19:00

Auditorio municipal - Ribeira - A Coruña

2 de xuño, 20:00

Casa Habanera - Guitiriz - Lugo

  • Ce Oquestra Pantasma
3 de xuño, 18:00

Área recreativa O Barreiro-Xil - Meaño - Pontevedra

3 de xuño, 19:00

Auditorio de Coles - Coles - Ourense

8 de xuño, 20:30

Auditorio municipal - Catoira - Pontevedra

9 de xuño, 20:30

Auditorio da Xunqueira - Redondela - Pontevedra

9 de xuño, 21:00

Pazo da Peregrina - Ames - A Coruña

9 de xuño, 22:00

Pazo da Peregrina - Ames - A Coruña

10 de xuño, 18:00

Carballeira de Francos. Calo - Teo - A Coruña

10 de xuño, 19:00

Centro sociocultural M. Díaz Sampedro - Barreiros - Lugo

15 de xuño, 11:30

Pazo da Crega. San Antoniño - Barro - Pontevedra

15 de xuño, 20:30

Edificio de Servizos Múltiples - Culleredo - A Coruña

15 de xuño, 20:30

Casa da cultura - Pontedeume - A Coruña

16 de xuño, 17:00

Alameda - A Fonsagrada - Lugo

16 de xuño, 18:00

Rúa Real - Neda - A Coruña

16 de xuño, 18:00

Pedroso - Narón - A Coruña

16 de xuño, 20:00

Auditorio Municipal - Catoira - Pontevedra

16 de xuño, 20:30

Casa da Cultura - Amoeiro - Ourense

16 de xuño, 20:30

Centro Sociocultural do Cádavo - Baleira - Lugo

17 de xuño, 17:00

Exteriores do Pazo de Mos - Mos - Pontevedra

20 de xuño, 11:30

Axencia de lectura municipal - Sobrado - A Coruña

21 de xuño, 10:30

CEIP San Miguel - Paradela - Lugo

21 de xuño, 13:00

C.E.I.P. San Marcos - Abegondo - A Coruña

22 de xuño, 19:00

Auditorio Municipal - Chantada - Lugo

  • Foto do mago deimi
23 de xuño, 18:00

Auditorio Escairón - O Saviñao - Lugo

23 de xuño, 19:30

Parque Ansuiña - Baños de Molgas - Ourense

23 de xuño, 22:00

Vilanova - Vedra - A Coruña

24 de xuño, 12:00

O Val - Narón - A Coruña

24 de xuño, 17:30

Siador - Silleda - Pontevedra

24 de xuño, 19:30

Siador - Silleda - Pontevedra

26 de xuño, 11:00

Paseo marítimo do Ézaro - Dumbría - A Coruña

26 de xuño, 12:00

Paseo marítimo do Ézaro - Dumbría - A Coruña

29 de xuño, 19:00

Campo da Feira - Santa Comba - A Coruña

29 de xuño, 22:00

Praza de Macías - Padrón - A Coruña

  • Cartel do espectáculo
30 de xuño, 18:00

Campo San Nicolás - Sandiás - Ourense

30 de xuño, 22:00

Praza do concello - Pantón - Lugo

30 de xuño, 22:00

Casa do Torre - Redondela - Pontevedra

1 de xullo, 19:00

Casa da cultura - Guntín - Lugo

6 de xullo, 18:00

A plazuela - Pontecesures - Pontevedra

  • O último dragón
6 de xullo, 19:30

Edificio de Servizos Múltiples - Culleredo - A Coruña

6 de xullo, 22:00

Ponte Maceira - Ames - A Coruña

6 de xullo, 22:00

Pazo de Santa Cruz de Ribadulla - Vedra - A Coruña

6 de xullo, 22:30

Praza de San Martiño - Ourense - Ourense

7 de xullo, 10:00

Praza do camiño - Portomarín - Lugo

7 de xullo, 20:00

Praza Maior - Xinzo de Limia - Ourense

  • Gon on!
7 de xullo, 20:30

Praza do Corgo - O Grove - Pontevedra

7 de xullo, 22:30

Parque Ramón Alba - Cambre - A Coruña

7 de xullo, 23:00

Recinto Santa María de Oia - Oia - Pontevedra

  • foto de mircromina
8 de xullo, 20:00

Anfiteatro praia fluvial de San clodio - Ribas de Sil - Lugo

8 de xullo, 23:30

Praza do concello - Palas de Rei - Lugo

9 de xullo, 19:30

Praza do Teucro - Pontevedra - Pontevedra

  • Cartel 'Novas Tolemaxias'
9 de xullo, 20:00

Praza do concello - O Porriño - Pontevedra

10 de xullo, 19:30

Praza do Teucro - Pontevedra - Pontevedra

10 de xullo, 22:00

Praza do alcalde Ramón Souto González - Fene - A Coruña

11 de xullo, 19:30

Praza do Teucro - Pontevedra - Pontevedra

  • Cartel do espectáculo
12 de xullo, 19:00

Praza dos Barcos - Sanxenxo - Pontevedra

  • Cartel do espectáculo
12 de xullo, 19:30

Praza do Teucro - Pontevedra - Pontevedra

  • Gon on!
12 de xullo, 22:30

Praza de San Martiño - Ourense - Ourense

13 de xullo, 12:00

Parque da Cachada - Boiro - A Coruña

13 de xullo, 19:30

Praza do Teucro - Pontevedra - Pontevedra

13 de xullo, 20:00

Travesía do Porto - Ames - A Coruña

13 de xullo, 22:00

Praza de Macías - Padrón - A Coruña

13 de xullo, 23:30

Parque do Conto - Negreira - A Coruña

14 de xullo, 12:00

Zona vella - Corcubión - A Coruña

14 de xullo, 19:30

Praza do Teucro - Pontevedra - Pontevedra

  • Aldaolado
14 de xullo, 20:00

Centro sociocultural do Cádavo - Baleira - Lugo

14 de xullo, 20:00

Area recreativa O Chanto - Sarria - Lugo

14 de xullo, 20:00

Praza do Camiño - Portomarín - Lugo

14 de xullo, 20:00

Praza Maior - Xinzo de Limia - Ourense

14 de xullo, 23:00

Praza do concello - Pantón - Lugo

15 de xullo, 20:00

Anfiteatro Praia fluvial San Clodio - Ribas de Sil - Lugo

15 de xullo, 22:00

Praza do Parchís - Miño - A Coruña

15 de xullo, 22:00

A Ramallosa - Nigrán - Pontevedra

19 de xullo, 18:00

Piscinas municipais - Sober - Lugo

19 de xullo, 20:30

Cantón da Leña - A Pobra do Caramiñal - A Coruña

  • Oink! Oink! Oink! Somos os tres porquiños
19 de xullo, 22:00

Praza de Macías - Padrón - A Coruña

  • De Vacas
19 de xullo, 22:30

Praza de San Martiño - Ourense - Ourense

20 de xullo, 18:00

Parque do Espiñeiro - Sanxenxo - Pontevedra

20 de xullo, 20:00

Centro cultural municipal - Rodeiro - Pontevedra

21 de xullo, 11:00

Aira de Arriba - Baños de Molgas - Ourense

21 de xullo, 18:00

Campo da Feria de Río - Rodeiro - Pontevedra

21 de xullo, 19:00

Paxón - Nigrán - Pontevedra

21 de xullo, 20:00

Praza Maior - Xinzo de Limia - Ourense

21 de xullo, 20:30

Praza do Calvario - O Rosal - Pontevedra

21 de xullo, 21:00

Campo de San Benito. Romaríz - Soutomaior - Pontevedra

21 de xullo, 22:00

Casa da Torre - Redondela - Pontevedra

21 de xullo, 22:00

Casco urbano San Clodio - Ribas de Sil - Lugo

21 de xullo, 22:00

Praza do Camiño - Portomarín - Lugo

22 de xullo, 12:30

Zona vella - Corcubión - A Coruña

22 de xullo, 18:00

Alameda de Albarellos - Monterrei - Ourense

22 de xullo, 20:00

Anfiteatro Praia fluvial San Clodio - Ribas de Sil - Lugo

  • Mago Teto
22 de xullo, 22:00

Praza do Xardín Umbrío - Vilanova de Arousa - Pontevedra

24 de xullo, 20:00

Parque de San Francisco - Ribadeo - Lugo

24 de xullo, 20:30

Praza Real - Pontedeume - A Coruña

24 de xullo, 23:30

Xardíns do Museo do Coiro - Allariz - Ourense

25 de xullo, 21:00

Auditorio de San Benito - A Guarda - Pontevedra

25 de xullo, 23:00

Praza do concello - Baiona - Pontevedra

26 de xullo, 22:30

Praza de San Martiño - Ourense - Ourense

  • Portada do libro
27 de xullo, 20:00

Parque de San Francisco - Ribadeo - Lugo

27 de xullo, 22:00

Parque do Espiñeiro. Portonovo - Sanxenxo - Pontevedra

27 de xullo, 23:00

Praza Maior - San Cristovo de Cea - Ourense

28 de xullo, 20:00

Piscinas municipais - Paradela - Lugo

28 de xullo, 20:00

Praza Maior - Xinzo de Limia - Ourense

28 de xullo, 21:00

Peirao de Arcade - Soutomaior - Pontevedra

28 de xullo, 22:00

Praza do Camiño - Portomarín - Lugo

28 de xullo, 22:30

Praza do concello - Pantón - Lugo

28 de xullo, 22:30

Meamán - Baños de Molgas - Ourense

28 de xullo, 23:00

Campo da festa - Rois - A Coruña

29 de xullo, 12:00

Sedes - Narón - A Coruña

31 de xullo, 11:30

Centro sociocultural - Friol - Lugo

1 de agosto, 19:30

Praza de Quintana - Santiago de Compostela - A Coruña

  • Ritmo Refugallo
1 de agosto, 20:00

Alameda - Ordes - A Coruña

1 de agosto, 22:30

Estación de ferrocarril - Baños de Molgas - Ourense

  • Actuación da Fanfarria
2 de agosto, 18:00

Praza de San Martiño - Ourense - Ourense

2 de agosto, 20:00

Xardín da Biblioteca municipal Luis Rei - Cambados - Pontevedra

2 de agosto, 20:00

Alameda - Ordes - A Coruña

  • Fin de xira 2018
2 de agosto, 22:00

Praza de Fefiñáns - Cambados - Pontevedra

  • Píscore
2 de agosto, 22:00

Praza dos Barcos - Sanxenxo - Pontevedra

  • Os fabulosos Cleaners
3 de agosto, 12:00

Centro social M. Díaz Sampedro - Barreiros - Lugo

3 de agosto, 14:00

Local Cultural - Vilasantar - A Coruña

  • Ritmo Refugallo
3 de agosto, 20:00

Piñeiral da Madalena - Cabanas - A Coruña

3 de agosto, 21:30

Praza do Corgo - O Grove - Pontevedra

3 de agosto, 21:30

Centro Cultural Municipal - Rodeiro - Pontevedra

3 de agosto, 22:30

Praza Maior - San Cristovo de Cea - Ourense

4 de agosto, 17:30

Alameda - A Fonsagrada - Lugo

4 de agosto, 19:00

Casa da cultura - Sandiás - Ourense

4 de agosto, 19:00

Praia fluvial - Vilariño de Conso - Ourense

4 de agosto, 20:00

Centro sociocultural do Cádavo - Baleira - Lugo

4 de agosto, 20:00

Praza Maior - Xinzo de Limia - Ourense

4 de agosto, 22:00

Praza do concello - O Pino - A Coruña

4 de agosto, 23:00

Praza Maior de Escairón - O Saviñao - Lugo

4 de agosto, 23:00

Piñeiral da Madalena - Cabanas - A Coruña

5 de agosto, 18:00

Paseo da Ribeira - Fisterra - A Coruña

5 de agosto, 19:00

A Ramallosa - Nigrán - Pontevedra

  • Imaxe do espectáculo
6 de agosto, 18:00

Local Cultural - Ordes - A Coruña

7 de agosto, 20:30

Praza de Arriba - O Grove - Pontevedra

  • Cartel do espectáculo
8 de agosto, 20:00

Alameda - Ordes - A Coruña

  • foto migallas teatro
8 de agosto, 20:00

Parque Ansuíña - Baños de Molgas - Ourense

9 de agosto, 17:30

Área recreativa Sanugueiros - A Pobra do Brollón - Lugo

9 de agosto, 18:30

Club Fluvial - Friol - Lugo

9 de agosto, 20:00

Alameda - Ordes - A Coruña

9 de agosto, 22:30

Parque da Martela - Rianxo - A Coruña

9 de agosto, 22:30

Praza de San Martiño - Ourense - Ourense

9 de agosto, 22:30

Parque da Martela - Rianxo - A Coruña

10 de agosto, 21:00

Peirao de Arcade - Soutomaior - Pontevedra

10 de agosto, 21:30

Centro Cultural Minicipal - Rodeiro - Pontevedra

10 de agosto, 22:30

Praza de España - Monforte de Lemos - Lugo

11 de agosto, 13:00

Rúa Real - Quiroga - Lugo

11 de agosto, 18:30

Área recreativa Sanugueiros - A Pobra do Brollón - Lugo

11 de agosto, 20:30

Praza do concello - Riós - Ourense

11 de agosto, 22:00

Praza do concello - Sober - Lugo

11 de agosto, 22:00

Praza do Portal - Sobrado - A Coruña

11 de agosto, 22:00

Paseo do Malecón - Ribeira - A Coruña

12 de agosto, 12:00

Praza do concello - Sober - Lugo

12 de agosto, 12:00

A Preguiza - Verín - Ourense

12 de agosto, 19:00

Recinto das piscinas municipais - Castroverde - Lugo

12 de agosto, 20:00

Praza da Constitución - Cee - A Coruña

12 de agosto, 20:00

Recinto das piscinas municipais - Castroverde - Lugo

12 de agosto, 21:00

Praza de España - Quiroga - Lugo

12 de agosto, 22:00

Praza do concello - Trabada - Lugo

14 de agosto, 13:00

Zona Vella - Santiago de Compostela - A Coruña

14 de agosto, 18:00

Pista polideportiva de Medeiros - Monterrei - Ourense

  • Pucho e Gabardina- Hermanager Prod.
14 de agosto, 18:30

Área recreativa Sanugueiros - A Pobra do Brollón - Lugo

  • Estamos no verán
14 de agosto, 20:00

Anfiteatro praia fluvial San Clodio - Ribas de Sil - Lugo

14 de agosto, 20:00

A Burga - Baños de Molgas - Ourense

14 de agosto, 20:00

Parque de San Francisco - Ribadeo - Lugo

14 de agosto, 21:00

Alameda de Vilaza - Monterrei - Ourense

  • Cartel 'Novas Tolemaxias'
14 de agosto, 22:00

Parque municipal - Miño - A Coruña

14 de agosto, 22:30

Praza Rafael Dieste - Rianxo - A Coruña

15 de agosto, 21:00

Alameda Talo Río - Soutomaior - Pontevedra

15 de agosto, 23:00

Parque dos sentidos - Amoeiro - Ourense

16 de agosto, 20:30

Praza do Concello - Riós - Ourense

16 de agosto, 22:30

Praza de San Martiño - Ourense - Ourense

17 de agosto, 12:00

Campo da Barreira - Allariz - Ourense

17 de agosto, 12:00

Praza do Centro Social - Boiro - A Coruña

  • Foto do mago deimi
17 de agosto, 18:30

Área Recreativa Sabugueiros - A Pobra do Brollón - Lugo

17 de agosto, 20:00

Centro cultural municipal - Rodeiro - Pontevedra

18 de agosto, 16:00

Edificio multiusos - A Mezquita - Ourense

18 de agosto, 18:00

Praza de España - A Fonsagrada - Lugo

18 de agosto, 20:00

Praza do concello - A Mezquita - Ourense

18 de agosto, 22:00

Praza do Xardín Umbrío - Vilanova de Arousa - Pontevedra

18 de agosto, 22:30

Praza Maior - San Cristovo de Cea - Ourense

19 de agosto, 20:00

Anfiteatro da Praia Fluvial de San Clodio - Ribas de Sil - Lugo

19 de agosto, 21:00

Casa da Cultura - Trabada - Lugo

22 de agosto, 19:30

Praza da Quintana - Santiago de Compostela - A Coruña

22 de agosto, 23:00

Praza do concello - Baiona - Pontevedra

24 de agosto, 12:00

Praza do Centro Social - Boiro - A Coruña

24 de agosto, 20:00

Centro cultural municipal - Rodeiro - Pontevedra

24 de agosto, 21:00

Casa da Cultura - Palas de Rei - Lugo

24 de agosto, 22:00

Explanada de Gontán - Abadín - Lugo

24 de agosto, 22:00

Praza do Reló - A Guarda - Pontevedra

25 de agosto, 11:00

Carreira de San Mauro - Negreira - A Coruña

25 de agosto, 16:00

Carballeira de Meixaboi - Guntín - Lugo

26 de agosto, 18:00

Lousada - Guntín - Lugo

26 de agosto, 20:00

Praza da Constitución - Cee - A Coruña

26 de agosto, 20:00

Zona recreatriva de Vences - Monterrei - Ourense

26 de agosto, 21:00

Panxón - Nigrán - Pontevedra

27 de agosto, 17:45

Auditorio Carmen Estévez - Vilalba - Lugo

27 de agosto, 20:00

Praza da Constitución - Cee - A Coruña

  • Cartel do espectáculo
28 de agosto, 18:00

Explanada de Gontán - Abadín - Lugo

28 de agosto, 20:00

Praza da Constitución - Cee - A Coruña

29 de agosto, 12:00

Praza do concello - Meaño - Pontevedra

29 de agosto, 19:30

Praza da Quintana - Santiago de Compostela - A Coruña

  • foto
29 de agosto, 20:00

Praza da Constitución - Cee - A Coruña

30 de agosto, 19:00

Exterior da piscina municipal - Oroso - A Coruña

30 de agosto, 22:30

Praza de San Martiño - Ourense - Ourense

  • Sesión de contos
31 de agosto, 11:30

Pazo da Crega. San Antoniño - Barro - Pontevedra

31 de agosto, 19:30

Praza da Quintana - Santiago de Compostela - A Coruña

31 de agosto, 22:00

Exteriores do Pazo de Mos - Mos - Pontevedra

31 de agosto, 23:00

Exteriores do Pazo de Mos - Mos - Pontevedra

1 de setembro, 20:00

Paseo do Malecón - Sarria - Lugo

1 de setembro, 22:00

Piscina municipal de Carral - Carral - A Coruña

  • Píscore
2 de setembro, 18:00

Auditorio da Azucreira - Portas - Pontevedra

2 de setembro, 19:00

Paseo do Malecón - Sarria - Lugo

2 de setembro, 19:00

Campo do río de Pontedelesma - Boqueixón - A Coruña

  • Foto de Guezos
6 de setembro, 22:00

Praza de San Martiño - Ourense - Ourense

7 de setembro, 21:00

Praza Isaac Díaz Pardo - Oroso - A Coruña

8 de setembro, 12:30

Campo da Feira - Carral - A Coruña

  • Mago Richard
8 de setembro, 17:00

Alameda - A Fonsagrada - Lugo

8 de setembro, 19:00

Auditorio Municipal - Ribeira - A Coruña

  • Portada do libro
8 de setembro, 19:00

Praza do Concello - Meaño - Pontevedra

8 de setembro, 22:00

Centro Cultural - Pontecesures - Pontevedra

  • Cartel do espectáculo
9 de setembro, 18:00

Praza de Baamonde - Begonte - Lugo

9 de setembro, 19:00

Praza de Constitución - Fisterra - A Coruña

  • Dani García
10 de setembro, 18:00

Salón de actos da Casa da Xuventude - Mondoñedo - Lugo

13 de setembro, 20:00

Praza de San Martiño - Ourense - Ourense

  • Sesión de contos
14 de setembro, 18:00

Biblioteca municipal - Sober - Lugo

14 de setembro, 19:00

Praza Circular dos Tilos - Teo - A Coruña

14 de setembro, 20:30

Edificio de Servizos Múltiples - Culleredo - A Coruña

14 de setembro, 20:30

Centro cultural de Mougás - Oia - Pontevedra

15 de setembro, 18:00

Praza do Toural - Sober - Lugo

15 de setembro, 19:00

Fórum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

15 de setembro, 23:30

Praza do concello - Palas de Rei - Lugo

  • Maxia pola igualdade
21 de setembro, 13:00

Centro sociocultural Luis Seoane - O Pino - A Coruña

21 de setembro, 18:00

Polideportivo - San Cibrao das Viñas - Ourense

22 de setembro, 19:00

Fórum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

22 de setembro, 20:00

Casa Habanera - Guitiriz - Lugo

22 de setembro, 20:00

Auditorio da Xunqueira - Redondela - Pontevedra

22 de setembro, 20:00

Auditorio Municipal - Chantada - Lugo

23 de setembro, 12:00

Praza do Camiño - Caldas de Reis - Pontevedra

  • Actuación da Fanfarria
23 de setembro, 18:00

Na rúa - Paradela - Lugo

28 de setembro, 12:00

C..E.I.P de Présaras - Vilasantar - A Coruña

28 de setembro, 13:00

Casa da Cultura - Mazaricos - A Coruña

28 de setembro, 18:00

Polideportivo - San Cibrao das Viñas - Ourense

  • Cartel do espectáculo
29 de setembro, 18:00

Salón de actos do Centro sociocultural - A Guarda - Pontevedra

29 de setembro, 19:00

Fórum Metropolitano - A Coruña - A Coruña

  • Maxia pola igualdade
29 de setembro, 19:30

Auditorio municipal - Catoira - Pontevedra

29 de setembro, 20:30

Salón de actos da Casa da cultura - Lourenzá - Lugo

29 de setembro, 21:00

Auditorio Manuel Dopazo (Bandeira) - Silleda - Pontevedra

30 de setembro, 18:00

Casa da Cultura de Camporrapado - Boqueixón - A Coruña

30 de setembro, 18:30

Casa da Cultura - Neda - A Coruña

  • Os fabulosos Cleaners
30 de setembro, 18:30

Auditorio Municipal - Caldas de Reis - Pontevedra

30 de setembro, 19:00

Auditorio Municipal - Valga - Pontevedra